Sklad - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD - ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Audio, video - Přehrávače MP3, MP4

Bluetooth 4.1, přehrávač MP3+zesilovač 2x3W s DO.  

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:145,00 Kč
Ušetříte - sleva:24.14% / 35,00 Kč
Množství skladem:2
Množství:
přehrávač MP3
Přehrávač MP3, bluetooth 4.1, nf zesilovač 2×3W s dálkovým ovládáním. Modul je možno rovněž ovládat pomocí tlačítkového rozhraní, viz.obr.
Specifikace:
Napájení: 3,7–5V
čip AS20BP
přijímačIR DO: VS1838
Bluetooth 4.1
odstup s/š: 90 dB
Podpora protokolů: A2DP/AVCTP/AV­DTP/AVRCP/HFP
Podpora souborů: WAV/APE/FLAC/MP3
Rozměry: 48×40×10mm/7g

Ovládání:

Bluetooth
RežimBluetooth je výchozí, zapnutý, když na desce není nainstalován žádný U disk nebo TF karta Přepínání režimů pomocí tlačítkového rozhraní nebo IR dálkového ovládání.

2. Hudební režim

Přehrávání zvukových souborů uložených na disku U a kartě TF po připojení k disku U a kartě TF.

3.Bluetooth režim

Při přepínání režimu a přehrávání „ Bluetooth zařízení je připraveno ke spárování “ přejde dorežimu Bluetooth a je připraveno ke spárování. Zařízení s názvem „XY_BT“ Hledaný mobilní telefon je zařízení dekódovací desky. Po připojení zařízení „XY_BT“ k mobilnímu telefonu se na dekódovací desce přehraje „ Zařízení bluetooth je úspěšně připojeno “, dekódovací deska se úspěšně připojila k mobilnímu telefonu a můžete přehrávat hudbu prostřednictvím zařízení bluetooth. Zobrazeno na obrázku níže.

USB Audio

Propojení dekódovací desky s PC datovým USB kabelem. Přepínání režimu a přehrávání „režim USB“, je v režimu USB Audio. Přehrávání hudby pomocí PC přehrávače a dekódovací deska přehraje hudbu ze seznamu PC přehrávače. Pokud připojíte TF kartu, můžete stahovat hudbu na TF kartu z PC.

POZNÁMKA:

1. Při práci v režimu USB Audio nesmí být U disk zapojen do desky.

2.V režimupřeh­rávání disku U, což naznačuje, že k napájení použijte 5V napájení (nepoužívejte 3,7V napájení k napájení), protože starší disk U nemůže podporovat napájení 3,7V.

3. Při použití mobilního napájení a PC USB portu pro napájení je nutné použít Power port na desce (nesmí používat USB Audio port na desce), nebo nelze přehrávat audio soubory uložené na U disku.

4.Tato dekódovací deska podporujepouze formát systému souborů FAT16/FAT32, disk U i karta TF, nepodporují formát systému souborů NTFS.

Výrobek není samostatně funkční celek, vyžaduje odbornou montáž.

« zpět
designed by 2023 | contents ©2023 ELEKTRO - SATELITY - POČÍTAČE | powered by Online Shop PM2023 & Quick.Cart