Sklad - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD - ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Audio, video - Audio-video redukce

Adaptér pro iPhone / iPad - Lightning-HDMI 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:690,00 Kč
Ušetříte - sleva:27.68% / 191,00 Kč
Množství skladem:1
Množství:
redukce Iphone

Adaptér pro iPhone / iPad - Hoco, UA14 Lightning-HDMI

 

Adaptér umožňuje zrcadlení obrazu vašeho zařízení s Lightning konektorem na libovolné televizi či projektoru s HDMI v HD rozlišení!

Pokud chcete obsah vašeho iOS zařízení s Lightning konektorem zrcadlit na televizi nebo projektoru, nepotřebujete k tomu Apple TV. Stačí vám vlastnit adaptér pro iPhone / iPad od společnosti Hoco.
Adaptér pro iPhone / iPad disponuje Lightning, USB a HDMI konektorem. Lightning připojíte do vašeho iPhonu nebo iPadu, USB do napájení ze sítě a HDMI pak do televize nebo projektoru. Obsah vašeho iOS zařízení se tak začne ihned přenášet a to v HD (1080p) rozlišení.
Na velké úhlopříčce tak můžete hrát hry, sledovat filmy, ale i prohlížet fotografie atd. Délka kabelu je 2 metry, váha celého řešení 80 gramů. Pracovní napětí je pak 5V/1A. pro plnou funkčnost není ani potřeba instalace žádných aplikací.

 

Adaptér Lightning na HDMI pro synchronizaci obrazu, videa, zvuku a her s napájecím konektorem USB.

Lightning kabel pro přenos videa a zvuku, který vám umožní připojit mobilní zařízení k externímu displeji se zásuvkou HDMI, jako je projektor nebo televizor.

Produkt podporuje výstup obrazu, videa, zvuku a synchronizace her. Jeho malá velikost a lehký design usnadňují přenášení a skladování.

Specifikace:
Celková délka: 2 m
Hmotnost: 67 g

video: 1080p

« zpět
designed by P & M | contents ©2022 ELEKTRO - SATELITY - POČÍTAČE | powered by Online Shop PM v2.8 & Quick.Cart